Наш проєкт

Наша команда намагається вирішити проблему якості юридичної освіти в Україні. За результатами дослідження Міністерства Юстиції України більше 60% роботодавців визначає рівень підготовки випускників як низький, а 80% роботодавців змушені додатково навчати молодих фахівців.

 

Професія юриста - одна з найбільш стресових, проте особливо стресовою вона є для молодого юриста, який нещодавно закінчив навчання і не готовий до реаліїв своєї роботи. Усе більш популярними сьогодні стають приватні курси, школи та майстер-класи, присвячені правовій тематиці. Такі програми спрямовані на знання, які не надають під час навчання у ЗВО, але вони є дуже актуальними в практичній діяльності. Усе викладене вище свідчить про низький рівень якості юридичної освіти в Україні. Вона спрямована здебільшого на теоретичні знання, не відповідає вимогам юридичного ринку, оскільки не встигає йти «нога в ногу» з юридичним бізнесом, який активно розвивається. 

 

Ми розглядаємо реформування юридичної освіти як основу для успішної реалізації інших реформ. Зокрема, судової реформи, реформи правоохоронних органів, реформи державної служби та інших реформ, пов'язаних із діяльністю правознавців. Вищезгадані реформи створюють підґрунтя для утвердження правового суспільства та верховенства права.

Наше прагнення - об’єднати спільними ідеями, принципами роботи та бажаними результатами студентів, роботодавців та викладачів з усієї України.

 

Наша мета - максимально наблизити реформу юридичної освіти до втілення. 

 

Наша ціль - створити напрацювання, які успішно будуть застосовуватися у всіх юридичних закладах вищої освіти. 

ОПИТУВАННЯ

Формуємо спільну позицію студентів-правників щодо реформи юридичної освіти.

ХАКАТОН

Обговорюємо та опрацювуємо ідеї, щодо вирішення питань, поставлених в опитуванні.

ОНЛАЙН КУРС ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ

"Вчимо навчати"

ТЕСТОВИЙ КУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Тестуємо всі ідеї, що виникли на хакатоні. 

13.png
реформа-новая-пазл-б.png

Контакти:

reform@ligauba.org.ua

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now